O nás

Michal a Michaela, to sme my, mladý dlhoročný pár, ktorý sa rozhodol jednu zo spoločných záľub premeniť na obchod s oblečením. Náš rovnaký vkus v obliekaní a rovnaký pohľad na módne trendy boli dôvodmi, ktoré nás posmelili v tom, aby sme si splnili další naš sen a to rozšíriť našu kamennú predajňu o internetový obchod Morelli.Navyše sme chceli prostredníctvom e-shopu prezentovať ľuďom náš vkus a možno tým niekoho aj inšpirovať. Predpokladali sme, že nás to bude baviť a ako sa zvykne hovoriť, „videli sme sa v tom“.

Začalo to kamennou predajňou, ktorú sme otvorili ešte v auguste 2018. Odvtedy sa stretávame s pozitívnymi skúsenosťami našich zákazníkov, ktorí kladne hodnotia aj štandardy, ktoré sme si pri našej práci nastavili.

Aj preto veríme, že sa nám podarí uspokojiť požiadavky našich zákazníkov do posledného detailu nielen osobne v kamennom obchode, ale aj na internete. Našim cieľom je, aby nakupovanie v Morelli nepredstavovalo mrhanie času a peňazí, ale aby bolo pre každého zážitkom. Od samotného objednania až po rozbalenie balíčka v pohodlí domova.